سخن اول:

ایران امروزه در اشتیاق توسعه و استقلال گام های محکم و استواری بر می دارد، به طوری که همه روزه در گوشه و کنار میهن ما جوانه های خودکفایی علمی و فنی رخ نموده و با عنایت و یاری خداوند متعال و در سایه تلاش و کوشش های جامعه علمی و دانشگاهی حرکت به سوی مرزهای دانش شتاب بیشتری به خود می گیرد. در این بین صنعت گاو شیری روز به روز از جایگاه برتری در کشور برخوردار می شودکه بدون شک لازمه تداوم و پیشرفت در این صنعت افزایش بهره وری است. یکی از مهمترین راهکارهای افزایش بهره وری، ارتقاء سطح دانش دست اندرکاران فنی این صنعت می باشد. بی شک ارائه مطالب فنی و علمی که جنبه کاربردی داشته باشد بهتر می تواند در این راستا موثر واقع شود. لذا بر آن شدیم تا مطالب علمی و کاربردی را که مورد استفاده صنعت گاو شیری است در قالب سایت شرکت سامان د ام ایرانیان به صنعت دامپروری کشور تقدیم نماییم.
مدیران

آقای مهندس علی احمدی

مدیرعامل

آقای دکتر اکبر
بزرگزاد

رئیس هیئت مدیره

آقای دکتر رسول احمدی

نایب رئیس هیئت مدیره

آقای دکتر مهدی صفاهانی

عضو هیئت مدیره

معرفی شرکت سامان دام

شرکت سامان دام ایرانیان مبتکر و تولید کننده محصولات تخصصی حوزه دام، در سال ۱۳۹۳ با شناخت کامل از مسائل صنعت دامپروری کشور و با پشتوانه ۱۰ ساله تجربه افراد متخصص و با رویکردی کاملا تخصصی در حوزه دام ،فعالیت خود را شروع نموده است و در این راستا رسالت اساسی خود را بر مبنای انتقال تجربه به کارآموزان و کارشناسان صنعت دامپروری کشور، نوآوری در تولید و خلق محصولات جدید، ارائه خدمات نوین و بکارگیری دانشجویان این صنعت و علم گرایی و انتقال تجربیان در قالب دوره های خاص به دامداران، کارشناسان و هنرآموزان این صنعت تقدیم نماید.

این شرکت جزء اولین شرکت هایی بوده که به طور تخصصی تنها در حوزه دام کشور و به طور ویژه در صنعت گاو شیری شروع به فعالیت نموده است، که این امر سبب شده تا شرکت سامان دام با استعانت از خداوند متعال و با استفاده از افراد متخصص در قالب قوی ترین گروه تحقیق و توسعه قادر به ارائه محصولات تخصصی و خدمات تخصصی در زمینه مدیریت پرورش، تغذیه و خدمات آزمایشگاهی به دامداران سراسر کشور می باشد که شامل: